Добредојдовте во пакувањето Stardux

Кој е различен стил, привлечен и издржлив.

Зошто да не изберете нас?

Можеме да обезбедиме различни производи за пакување со добар квалитет и конкурентна цена.

 • Предност

  Предност

  Обезбедуваме кутии за пакување/торби/служба за печатење повеќе од 10 години и имаме богато искуство во оваа област.

 • Култура

  Култура

  Го земаме „Ориентирани кон клиентите“ како наша главна деловна цел, конкурентната цена им помага на нашите производи да зграпчат удел и на домашниот и на странските пазари.

 • Сервис

  Сервис

  Обезбедивме БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК за вашата проценка и услуга за испорака од врата до врата.

Популарни

нашите производи

Нашите главни производи вклучуваат кеси за пакување од хартија/ткаенина, мали торбички, кутии за пакување и услуга за печатење хартија.

Ние сме Shenzhen Stardux Packaging Co., Ltd. како професионална компанија за пакување и печатење, обезбедивме висококвалитетна и ефикасна услуга за нашите клиенти повеќе од 10 години.

кои сме ние

Ние сме Shenzhen Stardux Packaging Co., Ltd. како професионална компанија за пакување и печатење, обезбедивме висококвалитетна и ефикасна услуга за нашите клиенти повеќе од 10 години.Нашата компанија има 70 вработени, нашите главни производи вклучуваат кеси за пакување од хартија/ткаенини, мали торбички, кутии за пакување и услуга за печатење хартија.

Шенжен Стардукс е основан во 2013 година, кој се наоѓа во центарот на градот на округот Футиан, Шенжен.Под 10 години, имаме околу 100 домашни и меѓународни клиенти кои градат долгорочна соработка со нас во текот на 5 години.Сега имаме богато искуство во областа на разни видови производи за пакување, како што се козметички кеси, торби за пазарење, дрвени кутии, мали кесички и сервис за печатење хартија за брошура/визит карти/хартија за пакување и сл.

 • За нас 1
 • За нас 2